İADE ŞARTLARI VE İADE TALEP FORMU

Satın aldığınız ürünü teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içerisinde e-loris.com’a başvuruda bulunarak “hesabım ”sayfasındaki iade talep formunu doldurduktan sonra aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade yada değişim yapmak istediğiniz ürünü geri gönderirken ürünü teslim aldığınız kargo firması ile göndermeniz durumunda “Kargo Bedeli” ödemezsiniz.

“Kapıda Ödeme” yöntemiyle yapılan alışverişlerde iade işleminizin sağlanması için banka hesap bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuzu kontrol ediniz.

“Kredi Kartı” ile yapılan ödemelerde tutar 1-7 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir.Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalaj ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler geri iade edilemez.

Her türlü Kozmetik Ürünler ve Kişisel Bakım Ürünleri, ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma sırasında ödediğiniz kargo bedeli geri ödenmemektedir.

Hediye çeki ile verdiğiniz siparişlerde ise sadece nakit ödeme tutarı geri iade edilecek olup hediye çekiniz çek kullanım süresi içinde olması durumunda yeniden kullanımı için aktif edilecektir.